• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

2019-09-20

У грудні 2018 року було прийнято Закон України №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Цим Законом закріплено поняття про булінг (цькування) та й встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення.

В минулому році Міністерством юстиції України було проведено перший Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Враховуючи минулорічні результати заходу, з 16 по 20 вересня 2019 року Міністерством юстиції України разом з партнерами знову було оголошено про проведення Всеукраїнського тиждня з протидії булінгу.

Усі учасники освітнього процесу Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. також долучилась до Всеукраїнського тижня проти булінгу в зазначений період.

Протягом тематичного тижня класними керівниками були проведені такі заходи, як бесіди «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Вирішуємо конфлікти мирно», «Ти і твої старші друзі», Бесіда «Протидія булінгу в дитячому середовищі»,«Булінг у шкільному середовищі»,«Байдужість – це найвища жорстокість», години спілкування «Безпечне віртуальне спілкування», «Вчимося казати ні», «Що робити коли знущаються», «Боязкість і жорстокість одного поля ягідки», «Я скажу булінгу - ні!». Шкільним психологом проведені заняття з елементами тренінгу «Стоп боулінг» зі здобувачами освіти 7-11 класів. Разом з тим діти молодших класів зображували в малюнках своє ставлення до дружби й взаємопорозуміння. На загальних батьківських зборах висвітлено інформацію про боулінг…..На стендгазеті закладу усі учасники освітнього процесу мали змогу ознайомитись з корисною інформацією про боулінг, його види, причини, наслідки.

Наша школа - це велика сімя, в якій кожному хочеться щоб в ній не було сварок, лихослівя, щоб панувала територія добра.

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi