• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Дистанційне навчання в період локдауну (січень 2021 року)

У період з 11 січня по 24 січня 2021 року включно у школі організовано дистанційне навчання відповідно постанови КМУ №1236 від 12 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа МОН України від 15 грудня 2020 року № 1/9-692 «Про запровадження карантинних обмежень».
Дистанційні заняття проводяться згідно розкладу уроків на 2 півріччя. Початок занять при дистанційному форматі навчання
1 заняття - 9-00
2 заняття - 10-00
3 заняття - 11-00
4 заняття - 12-00
5 заняття- 13-00
6 заняття - 14-00
7 заняття - 15-00
Заняття проводяться через GoogleКлас, інші освітні ресурси, електронну пошту або Viber-групи класів, за відсутності інтернету в учня – по телефону.

Ресурси для дистанційного навчанняМіністерство освіти і науки запустило освітню електронну платформу “Всеукраїнська школа онлайн”. Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин.

Вона доступна за посиланням.

На платформі доступні матеріали для 5-11 класів:

  • відеоуроки;
  • тести;
  • матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Використання платформи безкоштовне.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.Як зареєструватися і навчатися на платформі ВШО? Подивіться відеоінструкцію.Інші додаткові ресурси для дистанційного навчання

Усі українські шкільні відеоуроки об'єднали у каталог. Тепер дуже зручно та швидко можна знайти навчальне відео.

ПосиланняРесурс "Підготовка до ЗНО"
Супер ресурс для навчання: Richelieu Lyceum

63 відео за мотивами творів української літератури до ЗНО 2020

Програмування - це ПРОСТО!!!!!!

Ресурси для вивчення програмування:


Ресурси для вивчення та повторення математики 5-11 класи

Шановні учні! У соціальній мережі Facebook(Фейсбук) Олександр Петрович створив групу "Дистанційне навчання і самопідготовка до уроків зарубіжної літератури", де розміщує матеріали (навчальні відео, навчальні ігри і вікторини тощо), які допоможуть вам краще засвоїти матеріал уроків зарубіжної літератури. Адреса групи: https://www.facebook.com/groups/900074407107706/

Мультфільми для вивчення англійської мови

Відеоуроки з інформатикиКонкурс "Колосок"

Онлайн-підготовка до конкурсу "Колосок".

Кiлькiсть переглядiв: 1212

Коментарi